Hotel Bartan

Oferujemy dla pracowników Państwa Firmy catering wigilijny w podstaci hermetycznie zapakowanych dań wigilijnych. Indywidualny zestaw dla każdej osoby. W wersji na zimno lub do odgrzania.

Catering Wigilijny dla firm Gdańsk
Na ten uroczysty dzień Szef Kuchni Hotelu Bartan Sławomir Sieg przygotuje dla Państwa Świąteczne Menu, które składać się będzie ze wszystkiego co w polu, sadzie, wodzie, lesie i ogrodzie, czyli z tradycyjnych potraw kuchni polskiej.

Proponujemy hermetycznie zamykane pakiety wigilijne - gotowe zestawy składające się z kilku dań wigilijnych - które przygotują kucharze w naszych restauracjach: Kucharia, ul. Słonimskiego 6 w Gdańsku, Kucharia 2, ul. Białoszewskiego 6 w Gdańsku oraz w Restauracji Bursztynowej w Hotelu Bartan w Gdańsku Sobieszewie. Zamówione pakiety dostarczymy do Państwa biura we wskazanym terminie. Zobacz nasze propozycje: 

Pakiety Wigilijne dla firm - Oferta 2020

Każda firma, która skorzysta z naszej oferty, otrzyma w prezencie VOUCHER – zaproszenie na kolację 4-daniową dla 2 osób w restauracji Hotelu Bartan*.

Zamówienia i dodatkowe informacje: tel. 602 651 157, 58 323 99 00 lub e-mail: catering@hotelbartan.pl

Oferujemy także vouchery kwotowe dla pracowników do wykorzystania na catering wigilijny z naszej dodatkowej oferty: www.hotelbartan.pl/catering-wigilijny

* VOUCHER będzie przekazany organizatorowi przy zamówieniu dla min. 50 osób. Zaproszenie upoważnia do bezpłatnej kolacji 4-daniowej z Menu Szefa Kuchni z butelką wina dla 2 osób, do wykorzystania do 30.11.2021.

Information & Reservation

Food & Beverage Manager
tel. (58) 323 99 08, 602 651 157
e-mail catering@hotelbartan.pl

Online Contact Form

* Fields marked with the star are required

Newsletter

More offers

Sign up to our newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close