Hotel Bartan
Lista aktualności

Rezerwując przez naszą stronę wspierasz sadzenie drzew

Rezerwując przez naszą stronę wspierasz sadzenie drzew
20 Kwiecień

10 rezerwacji przez naszą stronę = 1 drzewo! Czyż nie brzmi to pięknie? Tak, bo decyzja należy tylko do Ciebie!

Gdy rezerwujesz bezpośrednio, tzn. z pominięciem pośredników, razem z dostawcą systemu rezerwacyjnego na naszej stronie, firmą Profitroom, sadzimy drzewa. A dokładnie za każde 10 rezerwacji dokonanych na www.hotelbartan.pl sadzone jest 1 drzewo!

#ShareHospitality to akcja sadzenia drzew w Polsce, do której właśnie dołączyliśmy. Razem z firmą Profitroom sadzimy drzewa dzięki rezerwacjom bezpośrednim, czyli tym dokonywanym na naszej stronie domowej. Inicjatywa ta jest zachętą do pozytywnej zmiany, a także działaniem, którego potrzebuje przyroda i lokalne społeczności. Projekt powstał jako element strategii społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), ale jego twórcy rozszerzyli ideę, dając możliwość dołączenia do inicjatywy hotelom w Polsce i na świecie. Hotel nasz jest 7. hotelem, który został partnerem projektu #ShareHospitality i zdecydował się w ten sposób rozwinąć swoje działania w obszarze CSR.

Teraz decyzja należy do Ciebie! Rezerwuj bezpośrednio przez naszą stronę www.hotelbartan.pl i sadź z nami drzewa!

Więcej o wspólnej akcji #ShareHospitality na stronie organizatora:
www.profitroom.com/pl/share-hospitality

Zapisz się do newslettera

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij