Hotel Bartan

Pokoje i apartamenty

Pokoje rodzinne i apartamenty

Dla rodzin z dziećmi oferujemy pokoje 2-osobowe z dostawką (2 osoby dorosłe + 1 dziecko), gdzie dziecko śpi na rozkładanej sofie lub apartamenty 2-pokojowe (2 osoby dorosłe + 2 dzieci), w których dzieci śpią na jednej szerokiej sofie 160 cm. Sugerowany wiek dzieci śpiących razem - do lat 12. W wybranych pokojach 2-osobowych z dodatkowym łóżkiem istnieje także możliwość zakwaterowania 2 osób dorosłych i 2 dzieci, gdzie jedno śpi na sofie, a drugie mniejsze (do lat 4) w łóżeczku dla dziecka lub razem z rodzicami.

Apartamenty 2-pokojowe składają się z sypialni z 2 łóżkami i łazienką oraz pokoju dziennego. W pokoju dziennym: rozkładana sofa, biurko do pracy, 32-calowy telewizor LCD z telewizją kablową, telefon, bezpłatny szybki internet bezprzewodowy Wi-Fi, internet przewodowy LAN oraz balkon. Do dyspozycji gości dodatkowo mini bar i druga łazienka z WC. Pokoje w apartamencie połączone są przejściem (bez drzwi).

W hotelu komunikację między piętrami zapewnia nowoczesna winda oraz wewnętrzna klatka schodowa.

Zapisz się do newslettera

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij